Beauty Zone

Центр ногтевой эстетики Beauty Zone

Beauty Zone - це спеціалізована студія нігтьової естетики.

Дуже важливо, що наші центри забезпечують індивідуальний підхід до клієнтів, приємну атмосферу, якісне облуживание і використання кращих засобів і матеріалів по догляду за нігтями від компаній CNI, Gehwol, KIKO Milano, CND, продукції для дизайну нігтів ТМ E.MI

Переваги центру в професіоналізмі гігієнічного манікюру найвищого рівня, в основі якого збереження здоров'я нігтів і максимально дбайливе ставлення до них, а для представників сильної статі, які цінують свій час, здоров'ям і хочуть виглядати доглянуто у нас є чоловічий манікюр.

Абсолютно нове для сучасного суспільства віяння в розвитку манікюрного справи - це лікувальний гарячий манікюр, який забезпечує відновлення нігтів. Також Ви можете побалувати себе спа-процедурами для нігтів і парафінотерапії.

Вишукуваннями для гурманів можна назвати те, що центр пропонує своїм клієнтам послуги моделювання нігтів та художнього розпису різної складності. Ми надаємо послуги акваріумного дизайну, різновиди френч-манікюру.

Дизайн нігтів в нашій студії - це маленькі твори мистецтва - мініатюри.

Також в центрах є послуга апаратного педикюру, необхідна будь-якої категорії людей. Апаратний педикюр вирішує масу проблем (тріщини, врослі нігті, мозолі) забезпечує Вам краще самопочуття і поліпшення якості життя

У центрі надаються такі послуги:

нарощування  нігтів (гель, акрил)
покриття гель - лаком
манікюр (всі види), педикюр (всі види)
нарощування вій
послуги косметолога


Київ, вул.Маршала Малиновського 12, 3 поверх

тел. (044) 5851431, (099) 6087758, (098) 7170788

час роботи: Пн-Нд з 10.00 до 21.00

{look_on_map} (3 {floor})

{show_full_map}