З Днем вишиванки!

17/05/17

Вітаємо усіх з Днем вишиванки, який відбудеться 18 травня!

    Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, щасливої долі,а також символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

   Саме так ми – український народ  намагаємося закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті наших вишиванок.

    Цікаві моменти з історії тренду вишиванки. У 19-му столітті Іван Франко почав поєднувати вишиванку з європейським костюмом і започаткував своєрідну моду. Де б він не з'являвся, неодмінно привертав увагу своїм піджаком та вишиваною сорочкою поміж пишних комірців та краваток.

   У кінці 19 століття про український традиційний одяг заговорила вся Європа, яку важко чимось здивувати. В 1876 році Олена Пчілка видала альбом українських вишивок. Українські орнаменти зачарували тамтешніх модниць, а в самій Україні розпочалися перші наукові дослідження вишивки.

   Зараз елементи української вишиванки використовують у своїх колекціях всесвітньо відомі модельєри та модні доми – Жан-Поль Готьє, Джон Ґальяно, Gucci, Valentino, Dolce & Gabbana. А в 2015-му американський Vogue опублікував статтю, в якій назвав українську вишиванку одним з головних трендів сезону.

   І ми не лишилися осторонь цього свята. Запрошуємо вас завітати в магазини 2-го та 3-го поверхів ТРЦ «Метрополіс» і отримати знижки на вишиванки*

*Магазини: Журавель, Pachuli, Royal Bridal, Valery Tex. Розмір знижок та умови їх надання дізнавайтесь у продавців-консультантів