• Сьогодні
План-схема
Нові
  Партнери
  • Торговий комплекс Метроград
   Метроград – це торговельно-виставковий комплекс у самому серці міста. Чисельні бутіки та магазини з різноманітними товарами та послугами роблять Метроград підземним містом покупок для усіх киян та гостей міста. Завітайте і Ви! http://metrograd.kiev.ua/

   Подивитися докладніше

  • Компанія SOFT PRO
   Компанія SOFT PRO активно працює на ринку веб-інтеграції, галузевого консалтингу та створення програмного забезпечення з 2007 року.

   Подивитися докладніше

  Торгово - розважальний центр «Метрополіс» представляє собою сучасний багатофункціональний комплекс, де відвідувачі можуть знайти все необхідне для життя та дозвілля. Він розташований в одному з найвідоміших та найпрестижніших районів Києва - Оболоні. Таке зручне розташування робить його популярним серед всіх жителів столиці. В ТРЦ "Метрополіс" працює багато фірмових магазинів, різноманітних бутіків, супермаркет, кінотеатр, боулінг, фітнес-центр, а також багато банківських відділень.

  Торгово - розважальний центр Метрополіс був введений в експлуатацію в 2005 році. Він представляє собою чотириповерхову споруду з загальною площею в 33 тисячі квадратних метрів. Половина будівлі зайнята магазинами та бутіками. Всі відвідувачі даного ТРЦ можуть залишите своє авто в зручному підземному паркінгу. Він розрахований на 240 автомобілів. 

  Головна перевага торгового центру полягає в його розташування. Один із входів ТРЦ розміщений в підземному переході, який розташований безпосередньо на виході зі станції метро Оболонь. Ця обставина відіграє одну із ключових ролей в популярність ТРЦ Метрополіс. Відвідувачам не треба виходити на вулицю, аби потрапити в нього. Особливо це актуально під час негоди: сильного дощу, снігопаду, завірюхи.

  Цікаве і планування торгового центру "Метрополіс". На першому поверсі розміщений супермаркет "Еко", багато різноманітних бутіків та магазинів. На другому та третьому поверхах всю площу займають магазини відомих брендів, кафе, ресторани, також тут знаходиться фітнес-центр. Весь четвертий поверх пропонує дозвілля. На ньому розміщений унікальний розважальний центр. Він популярний не лише серед жителів Оболоні. але й серед мешканці Києва в цілому. Тут розміщений кінотеатр "Лінія кіно", боулінг-клуб "Бруклін", інтернет-клуб "Ваулт".