Про нас

Торгово-розважальний центр "Метрополіс" - це понад 100 магазинів різних профілів: модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей і будинку, подарунків і аксесуарів і різного виду послуг.

Він розташований на перетині основних транспортних артерій, у безпосередній близькості від станції метро "Оболонь" і зупинок громадського транспорту. Загальна площа ТРЦ - 31 200 кв.м.

Наявність великої кількості інфраструктури робить ТРЦ "Метрополіс" не просто торгово-розважальним центром, а місцем для сімейного відпочинку і дозвілля, де все продумано до дрібниць.

Місткий сучасний паркінг, супермаркет продуктів в оновленому форматі "ЕКОМАРКЕТ", салони краси, сучасний боулінг "BROOKLYN", оновлений кінотеатр "Лінія кіно", фітнес-клуб Sportland, а також туристичні агенції - усе це для вашого зручного шопінгу і веселого дозвілля. Також до ваших послуг фудкорти з різноманітною кухнею: від традиційної української до вишуканої європейської. Усе це дозволяє значно заощадити час, вирішуючи більшість завдань, не виходячи за територію торгово-розважального центру. 


Комфорт, функціональність, набір товарів і послуг робить торгово-розважальний центр "Метрополіс" ідеальним вибором для вашого проведення часу.

Правила та умови перебування відвідувачів в ТРЦ Метрополіс