Амбулаторія спини

Центр фізичної реабілітації «Амбулаторія спини» відкрився 1 липня 2011 року уТРЦ "Метрополіс" на Оболоні.

Це сучасний Центр, що надає допомогу дітям та дорослим при захворюваннях опорно-рухового апарату без медикаментозно, методами фізичної реабілітації.

Ще 7 років тому проблеми з болем у спині вирішувались виключно за допомогою пігулок чи операцій. Але на сьогодні майже всі розуміють необхідність фізичноїтерапії при болю у спині

та лікуванні таких захворювань, як міжхребцеві грижі та протрузії, остеохондроз, сколіоз у дітей та дорослих, радікуліт, міжреберна невралгія–починаючи реабілітацію відпершого спалаху болю або змін у поставі.

Методика Центру та індивідуальний підхід дозволяють позбутись хронічного болюуспині та відновити поставу за короткий термін без медикаментів та операцій підпостійним наглядом лікарів та реабілітологів.

Ми працюємо з найскладнішими випадками болю у спині без обмежень у віці.

Центр є одним з найкращих в Україні у профілактиці захворювань  опорно-рухового апарату тапорушеннях постави комплексна методика значно ефективніша і довгостроковіша у порівнянні з ситуативним використанням медикаментів.

Один з елементів комплексу- лікувально-тракційнийтренажер (витяжка) - полягає увиконанні певних вправ комфортно лежа чи на дузі тренажера.

Витяжка дуже комфортна і повільна – за рахунок ваги власного тіла та спеціальних вправ для зміцнення глибоких мязів спини.

Вражаючірезультати методика продемонструвала при сколіозах та порушеннях постави у дітей (зафіксовані на знімках та за допомогою обмірів ступіню викривлення). Це є найкомфортніший метод відновлення постави у дитини (чи дорослого).

Аналоги  Україні відсутні. Доступна для дітей від 5 років, для дорослих без обмежень у віці. Займатися дуже корисно тим, у кого є проблеми, повязані із колінним, тазо-стегновим, плечовимсуглобами.

З 2012 року ми інтегрували в програму лікувального  курсу комплексно-терапевтичний масаж.

Масаж вирішує питання додаткового розслаблення мязів спини та суглобів у пацієнтів  до чи після витяжки  та виконання вправ на тренажері.

Призначає масаж та кількість сеансів масажу лікар на консультації.  (У деяких випадках ми НЕ призначаємо масаж у загальномукурсі).

З 2012 року ми встановили комплекс нових реабілітаційних тренажерів-кросоверів і інтегрували третій метод в загальний комплекс Центру - Відновлювальна Кінезіотерапія або ВКТ.

У процесі лікувального курсу є додаткова можливість працювати над опорно-руховим апаратом безпечно, під наглядом реабілітологів, щоб задіяти максимальну кількість суглобів та груп мязів.

ВКТ дозволяє дуже точно тренувати виключні мязові групи та окремі суглоби. Заняття з ВКТ проводяться індивідуально досвіченими реабілітологами.

Навантаження завжди аналізуються та коригуються з щоденним  самопочуттям пацієнта/клієнта. Природа вправ ВКТ спрямована на м’якевідновлення сили м’язіввсього організму.

Загальний комплек слікування спини складається з трьох методик фіізичної терапії та деяких додатковихі ндивідуальних (остеопатична кореція, партерна гімнастика, постізометрична розробка та інші).

 

Програму занять та сеансів складає лікар на консультації після визначення причин хвороби (абозмін у опорно-руховомуапараті). Програма  враховує поточний стан, наявність та виразність больових симптомів.

Заняття тривають від 30 до 120 хвилин, 4- 7 разів на тиждень у зручний час згідно розкладу роботи Центру (без вихідних; з 8 до 21:30)

Ми працюємо практично з усім спектром захворювань опорно-руховогоапарату, включаючи побутові та спортивні травми.

Щоб пройти курс Вам потрібно зателефонувати з 8 до 21 у будь-який день тижня:

0674655562, 0995339563, 0442235562

Адміністратор запропонує час для консультації.

З Вами будутьпрацювати реабілітологи, які проводитимуть сеанси  та контролювати правильність виконання.

У Вас зажди буде можливість поспілкуватись додатково з лікарем під час проходження курсу - консультації під час курсу - БЕЗКОШТОВНІ.

Ми завжди будемо раді допомогти Вам та Вашим близьким підтримувати високий рівень здоров’я!

Адреса Центру:

Київ, вул. Маршала Малиновського 12,ТРЦ“Метрополіс”, 3 поверх, 50 м від метро Оболонь.

Підписуйтесь на нашу сторінкуу Facebookта Instagramта слідкуйте за акціями!

Сайт:        https://ambulatoria.com.ua

Facebook: https://facebook.com/ambulatoriaS

Instagram: https://instagram.com/ambulatoriaS

 

 


{look_on_map} (3 {floor})

{show_full_map}