City Style

В асортименті нашого магазину товари найбільш затребуваних виробників турецького взуття - PAOLETTI, FAMILIARE, Pier Lucci, RIZZANO, TUCINO, LOTTINI, ILVI, MARIO MUZI.

 

Дані бренди були створені в Туреччині з 1992 по 2000 рік і за цей час вони стали дуже відомими і затребуваними.

У нас ви знайдете жіноче взуття, яка відрізняється яскравими фарбами і незвичайними формами.

Наше взуття покликана вносити яскравість в сірі будні і різноманітність в стандартні образи.

Жінкам дуже подобається наша продукція, адже з таким взуттям вони стають помітнішими і яскравішими.

 

Серед прихильниць наших брендів є і багато знаменитостей. У нашому каталозі є жіноче взуття на всі випадки життя - повсякденні туфельки, святкові босоніжки, мокасини, чоботи - зимові, весняні і демісезонні.

Будь-яка модниця, яка прагне виділитися з натовпу і створити власний незалежний образ, повинна вивчити каталог, адже там обов'язково буде хоча б одна пара взуття, яка їй сподобається.

 

Великий споживчий попит на всю взуттєву продукцію представлених у нас брендів ставить весь модельний ряд на один рівень з фірмами, що мають всесвітнє визнання в світі моди.

Завдяки концепції виробників взуття, яка полягає в створенні взуття високої якості і регулярне оновлення асортименту, вся продукція є дуже затребуваною в різних країнах світу.

 

Висока якість взуття досягається завдяки використанню в процесі її виробництва високоякісних матеріалів і фурнітури, а також активного впровадження різних дизайнерських рішень, деколи навіть дуже неординарних.

  Сайт :  http://citystyle.net.ua/,

  Соц мережі  : https://www.instagram.com/citystyle.net.ua/, https://www.facebook.com/Citystyle.net.ua/, https://www.facebook.com/NataliCityStyle/

  Контакти магазину тел. 067-625-20-55