Fotos.ua

Велика українська мережа з торгівлі побутовою технікою, електронікою, комп'ютерною та оргтехнікою


Ми працюємо для тих, хто не може собі дозволити витрачати час на затори по дорозі в магазин, на стояння в чергах, на ходіння між нескінченними полицями з товарами. Ми допоможемо вам зробити єдино вірний вибір, і допоможемо швидко. Десять причин, щоб зробити покупку у нас:

вигідно 1.

Ми допоможемо Вам заощадити (наші ціни набагато нижче, ніж у звичайних магазинах, а на багато позицій ціна найнижча в Українській мережі)

2. Можливе оформлення кредиту на товари, придбані в інтернет магазині

3. Для постійних покупців у нас передбачена система накопичувальних знижок безпечно

4. На всі товари, що реалізуються в нашому інтернет магазині, надається гарантія від 1 року до 7 років залежно від сервісної політики виробника

5. Роблячи замовлення у нас, ви нічим не ризикуєте, так як товар можна сплатити за фактом доставки.

6. Ми розуміємо. що наш успіх у ваших руках, тому при виникненні спірних ситуацій ми завжди на вашому боці.

зручно

6. Ви можете робити покупки, не виходячи з будинку або офісу, максимально економлячи свій час і гроші. Покупку ми доставимо абсолютно безкоштовно (для мешканців Києва та за наявності вантажного ліфта в багатоповерхових будівлях для великогабаритних замовлень) у зручний для вас час за адресою вказаною в замовленні.

7. Асортимент і ціни товарів в каталозі магазина - відповідають цінам і залишкам на складі.

8. Постійно поповнюється каталог із зручними фільтрами, дозволить з легкістю визначити всі достоїнства і недоліки кожної товарної позиції, в тому числі і тих, які тільки з'явилися на ринку України.

9. Співробітники сервісного центру допоможуть встановити і налаштувати куплену техніку.

сучасно 10. Нарешті, здійснювати покупки інтернет магазинах - це просто сучасно :) Отже, якщо Вам до душі наша пропозиція, то вперед!

На план-схемі (2 Поверх)

Переглянути всю карту