Галерея Льону

ТМ «Галерея льону» одна з перших і небагатьох яка більше 10 років працює на ринку України і виробляє текстильні вироби для дому та одяг з льону.

А тако ж має свою мережу магазинів. Наше завдання познайомити національного покупця з якісним товаром.    

 У магазинах «Галерея льону» представлені: постільна білизна; столові комплекти; скатертини, рушники, серветки; декоративні іграшки; сувеніри- все оздоблене вишивкою і ажурними мереживами.

Крім цього ми пропонуємо жіночий лляний одяг: сукні, блузи, сарафани, спідниці.

 За цей час ми встигли завоювати серця наших покупців, і це не дивно, так як у нас можна знайти одяг на будь-який смак і він з натурального льону!

Це гарний, корисний і приємний матеріал, це не тільки комфорт, але і задоволення !!! Льон є модним вибором і завжди залишається в тренді       

 У магазинах «Галерея льону» Ви можете придбати не тільки одяг, а особливий настрій, у нас великий вибір як повсякденного одягу так і нарядів для особливого випадку.

 ТМ «Галерея льону» пропонує своїм покупцям оптимальне співвідношення ціни і високої якості. А також в магазинах «Галерея льону» регулярно надають знижки постійним покупцям; проводять акції і розпродажі.

Так само є подарункові сертифікати.    

Основним показником якості товарів ТМ «Галерея льону» є наш покупець, який повертається до нас за оновленням гардеробу і придбанням текстильних виробів для дому.

 

На план-схемі (3 Поверх)

Переглянути всю карту