Mida

«Міда» - національний виробник взуття в Україні.

Продукція Запорізької взуттєвої фабрики «Міда» має заслужену репутацію комфортного взуття з гарантованою якістю. Завдяки винятковій надійності, сучасному дизайну, помірній ціні і багатолітньої присутності на ринку взуття, українська торгова марка «Міда» здобула визнання і довіру мільйонів споживачів в різних країнах.

Фабрикою випускається чоловіче, жіночие та підліткове взуття для всіх сезонів.
Щорічно модельєрами фабрики створюється понад 200 нових моделей взуття, близько 100 з них відбирається у виробництво. Сучасний дизайн взуття доповнює інші її переваги. Вироби надійні в шкарпетці, так як виробляються тільки з натуральної шкіри, що поставляється кращими українськими і європейськими виробниками. 70% зимового взуття випускається на натуральному хутрі.

Не зупиняючись на досягнутому, постійно йде пошук нових технологічних рішень, застосовуються нові матеріали для оздоблення взуття, які покращують його зовнішній вигляд.

Сьогодні взуттєва фабрика «Міда» - національний виробник взуття в Україні. Дотримання всіх вимог, стандартів якості та застосування тільки якісних натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики і постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва - запорука успіху «Міди».

1-й поверх, ТРЦ Метрополіс

{look_on_map} (1 {floor})

{show_full_map}