Поїхали з нами!

«Поїхали з нами» - велика мережа туристичних агентств. За більш ніж 8-м років історії мережа виросла з 1 агентства, розташованого в центрі Києва, до сучасних розмірів –більше 300 офісів у 75 містах України.

Співробітники компанії - це команда однодумців - професіоналів, які тривалий час працюють в сфері туризму. За цей час ми особисто об'їздили більшість курортних країн, щоб дати Вам саму правдиву і точну інформацію про відпочинок і грамотно підібрати той варіант, який підійде саме Вам.

Партнери «Поїхали з нами» - це тільки перевірені компанії - оператори,в послугах яких ми впевнені. Спектр цих компаній широкий, що знову ж таки дозволяє нам зробити саме ту пропозицію, яка ідеально Вам підійде, від самих недорогих варіантів, «гарячих» турів до VIP пропозицій.

Також «Поїхали з нами» надає послуги з продажу авіа-квитків, автобусних квитків. Співробітники компанії зможуть підібрати Вам оптимальні, найбільш економічні маршрути, і, якщо буде потрібно, максимально комфортну стиковку при далеких перельотах. Ми чекаємо Вас в нашому Туристичному агентстві.

Контактная информация тел.. 044 333 64 61, 073 363 64 61, 050 363 64 61

{look_on_map} (2 {floor})

{show_full_map}