Мережа ювелірних супермаркетів УКРЗОЛОТО

Мережа ювелірних супермаркетів УКРЗОЛОТОУ магазинах мережі "Укрзолото" представлені прикраси та аксесуари як світових, так і українських ювелірних виробників. Важкий вибір потрібного вироби з достатку представлених в магазині Ви можете сміливо довірити нашим висококваліфікованим продавцям-консультантам, що володіє вже багаторічним досвідом підбору та продажу кращих виробів із золота і срібла.

Мережа ювелірних супермаркетів "Укрзолото" відзначена нагородами "Бренд року", "Вибір року" в 2006-му, 2008-му, 2010-му і 2011 роках, а також надавала підтримку телепроектам "Євробачення", "Танцюють всі", "Золота шарманка "," Світські хроніки "і багатьом іншим.

Також в мережі супермаркетів "Укрзолото" Ви можете придбати універсальний подарунок коханим і близьким - Подарунковий сертифікат (посилання http://ukrzoloto.ua/stock/podarochnyj-sertifikat/) гідністю 250, 500, 1000 і 2500 грн.

"Укрзолото" - створено для тебе!


Більш детальну інформацію дізнавайтесь у адміністратора магазину; за телефоном гарячої лінії 093-232-91-11 або на сайті www.ukrzoloto.ua.

{look_on_map} (1 {floor})

{show_full_map}